Oranžerie vytvářejí elegantní a komfortní prostor pro váš odpočinek během teplých letních dnů a dlouhých zimních večerů. Jejich stavební konstrukce tvarovým, materiálovým i barevným řešením vytváří víceúčelový prostor, který umožňuje rozšířit vaši obytnou plochu, ale zároveň obohatí i vnější vzhled vašeho domu či zahrady.

Oranžerie Global Summer je typem oranžerie, jejíž výstavba je velmi jednoduchá, a kromě samotné instalace nevyžaduje žádnou práci navíc. Má atraktivní vzhled a zároveň je ekonomicky výhodnější než jiné typy oranžerií a zimních zahrad.

Technologie Global Summer zjednodušuje výstavbu osvětlení oranžerie a díky šikmým střechám umožňuje lepší odvádění srážkových vod. Používá vysoce kvalitní hliníkové komponenty, které umožňují do oranžerie začlenit stropní svítidla a reproduktory podle potřeby uživatele. Ozdobné obložení ukrývá okapy a upozorňuje na okrasnou římsu.

VÝHODY ORANŽERIE GLOBAL SUMMER

Výstavba tohoto typu oranžerie ve srovnání s tradiční zimní zahradou:

  • je jednodušší a rychlejší,
  • nákladově efektivnější,
  • nevyžaduje žádné dokončovací práce,
  • umožňuje použití dekorativního obkladu okapu i úchytů garnýží a
  • používá standardní střechu Global roof.

Do detailů promyšlený střešní systém Global roof zajišťuje ideální prosvětlení prostoru oranžerie. Kombinace těchto dvou technologií vytváří teplé, světlé a pohodlné místo pro váš relax či posezení s rodinou a přáteli.

RODINNÝ DŮM NA MÍRU

Nenašli jste v naší nabídce ani v žádném katalogu rodinný dům, který by se vám líbil?

Neváhejte nás kontaktovat a my vám ochotně poradíme.