Perfektní propojení vnitřního a venkovního prostoru…

Posuvně-zvedací dveře jsou zárukou prosvětlených prostorů, pěkného výhledu a individuálního vzhledu. Jejich na plochu úsporná konstrukce umožňuje vytvářet nové velkorysé prostorové koncepty s lepší kvalitou bydlení. Kdo by si nepřál rozšířit si několika rychlými pohyby obytný nebo pracovní prostor. Vysoce tepelně izolované posuvně-zvedací dveře otevírají nové prostory: zimní zahrada se stane součástí venkovní zahrady – balkon a terasa rozšíří obytný prostor.

S posuvně-zvedacími dveřmi značky Schüco lze realizovat prakticky jakékoliv architektonické představy. Žádné neskladné dveře, které vyčnívají do prostoru, žádné balkónové dveře, které při otevření zabírají drahocenný prostor. Skleněná plocha se naprosto lehce pohybuje do strany a ruší hranici mezi vnitřním a venkovním prostorem.

  1. Termické oddělení brání vzniku tepelných mostů
  2. Plochý práh garantující vysoký komfort bydlení a bezbariérový přístup
  3. Štíhlá konstrukce i u největších velikostí křídel je zárukou maximálního přístupu světla
  4. Trojnásobně termicky dělený práh brání vzniku studených podlahových ploch

Přehled předností

  1.  Vynikající tepelná izolace až do úrovně určené pro pasivní domy
  2.  Naprosto tichý posuv a velmi snadná obsluha
  3.  Absolutně bezbariérový přechod do exteriéru
  4.  Velmi široká nabídka designu

Úspora energie nepředstavuje jen ochranu klimatu, nýbrž také úsporu finančních prostředků – a to je vzhledem ke stále rostoucím cenám energií v zájmu každého stavebníka. S promyšlenými vícekomorovými plastovými profily, stavební hloubkou 82 milimetrů a vysoce kvalitními izolačními trojskly dosahuje Schüco ThermoSlide vynikajících tepelně izolačních hodnot pasivního domu (Uw≤ 0,8 W/(m2K)). To znamená velký komfort bydlení v příjemném, konstantním pokojovém klimatu s úsporou drahocenné energie a vysokých nákladů. A to nejen za studených zimních dnů, nýbrž i v létě. Neboť horko pak zůstává venku, díky čemuž lze výrazně snížit případné výdaje spojené s klimatizací. Optimální komfort bydlení a enormní potenciál úspory energie – tedy perfektní kombinace. Trojnásobně termicky dělený hliníkový práh posuvně-zvedacích dveří je konstruován tak, aby byly účinně eliminovány možné studené podlahové plochy vyskytující se u systémů běžných balkónových dveří. Inovativní těsnící systém se třemi úrovněmi garantuje jak maximální těsnost vůči dešti a větru, tak i optimální zvukovou izolaci. A osvědčený systém závorování splňuje nejvyšší nároky odolnosti proti vloupání až do třídy 2 (RC2).

RODINNÝ DŮM NA MÍRU

Nenašli jste v naší nabídce ani v žádném katalogu rodinný dům, který by se vám líbil?

Neváhejte nás kontaktovat a my vám ochotně poradíme.