OKNA PŘÍMO OD VÝROBCE

Naše společnost vyrábí okna a dveře z komponentů od renomovaných evropských dodavatelů. Všechny materiály prošly přísným výběrem v souladu s požadavky normy ISO 9002. Předností našich oken a dveří jsou především jejich vynikající tepelněizolační vlastnosti, vysoký útlum hluku, spolehlivá funkčnost, nenáročná údržba, estetický vzhled a dlouhá životnost.

NOVÁ OKNA Z VÝROBY ZA 10 DNÍ

Podle vašich požadavků navrhneme, vyrobíme a namontujeme nová okna v termínu už do 10 pracovních dnů. Rychlost, kvalita a preciznost jsou naší prioritou. Řídíme se heslem: „Kvalita = spokojený zákazník!“

JEN U NÁS ZA MONTÁŽ OKEN NEPLATÍTE

K oknům a dveřím nabízíme širokou škálu doplňkového sortimentu, jako jsou vnější a vnitřní parapetní desky, rolety, žaluzie, sítě proti hmyzu v různých tvarech a provedeních. Spolu s výše uvedenými výrobky poskytujeme celou řadu služeb od poradenství přes vypracování cenových nabídek, demontáž původních oken včetně likvidace odpadu a opravu špalet. A jako jediní na slovenském trhu vám můžeme nabídnout montáž nových plastových oken zcela ZDARMA!

RODINNÝ DŮM NA MÍRU

Nenašli jste v naší nabídce ani v žádném katalogu rodinný dům, který by se vám líbil?

Neváhejte nás kontaktovat a my vám ochotně poradíme.