SCHÜCO ADS 80.FR 30

Dveřní a stěnová konstrukce testována na základě evropských (EN 1364/1634) a německých norem (DIN 4102) – splňuje požadavky požární odolnosti EI30 (T30 / F30) a EW30 (G30)

Základem této řady jsou vysoce stabilní profily s 5 dutými komorami a stavební hloubkou 80 mm, vhodné i pro průchody velkých světlostí. V kombinaci s nejrůznějšími doplňky lze vytvořit na míru střižené multifunkční dveře splňující nejrůznější požadavky automatizace a zabezpečení objektu, např. ochranu proti vniknutí až RC 3, antipanikovou funkci, zábranu proti vypadnutí, elektronickou vstupní kontrolu a zvukovou izolaci. Možné je také velkoformátové zasklení o výšce podlaží, jakož i stabilní fixní skleněné výplně do interiéru.

Schüco nabízí také protipožární a protikouřová řešení např. pro únikové prostory v mateřských školkách, které jsou vybaveny únikovou dveřní klikou umístěnou ve výšce 1.500 mm. Realizovat lze také variantu dveří, které se nemohou vzpříčit. Použití zavírače dveří s volnoběžnou funkcí integrovaného v profilu umožňuje vytvořit bezbariérový průchod, který mohou bez problémů využívat jak nejmenší děti, tak i senioři.

SCHÜCO ADS 80 FR 60

Dveřní a stěnová konstrukce pro multifunkční použití. Tato řada byla testována na základě evropských (EN 1364/1634) a německých norem (DIN 4102) a splňuje požadavky požární odolnosti EI60 (T/F60).

Základem této řady jsou stabilní profily s 5ti dutými komorami a stavební hloubkou 80 mm, které umožňují realizovat průchody o rozměrech až 1400 mm x 2488 mm. Tato vysoce nehořlavá konstrukce se vyznačuje použitím protipožárních izolátorů a protipožárního skla SchücoFlam 60 resp. Pyrostop 60.

Dveře T60 již získaly schválení pro německý trh (zasklení F60 se schválení v jednotlivých případech). Kombinace s nejrůznějšími doplňky umožňuje vytvořit na míru střižené multifunkční dveře pro nejrůznější požadavky automatizace a zabezpečení objektu. Tato řada se vyznačuje nejen protipožárními a kouřotěsnými vlastnostmi, ale lze ji aplikovat např. také v rámci odolnosti proti vniknutí třídy RC2 nebo zvukové izolace (do 42 dB). Kromě toho lze použít skryté vrchní samozavírače nebo dveřní unašeče. Fixní skleněné výplně mohou mít rozměry skel až 1400 mm x 2500 mm.

SCHÜCO FIRESTOP T90

Protipožární dveřní a stěnová konstrukce testována na základě evropských (EN 1364/1634) a německých norem (DIN 4102) – splňuje požadavky požární odolnosti EI90 (T90 / F90)

Tato protipožární a protikouřová řada Schüco ja založena na vysoce stabilních vícekomorových profilech se stavební hloubkou 105 mm a je vhodná i pro průchody velkých světlostí. Kompletně schválené hliníkové dveřní a stěnové elementy brání po dobu 90 minut nekontrolovanému šíření požáru. V kombinaci s nejrůznějšími doplňky lze vytvořit na míru střižené multifunkční dveře splňující nejrůznější požadavky automatizace a zabezpečení objektu, např. s antipanikovou funkcí, elektronickou vstupní kontrolou a zvukovou izolací (interní testy).